Już 23 lutego ruszają w Niemczech Targi Eurocis2016. Ponad 400 wystawców z 29 krajów będzie prezentować swoje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie handlu detalicznego. Wśród nich znajdzie się także Pro Business Solutions. Nie może Was tam zabraknąć!

Na evencie w Dusseldorfie ma zjawić się ponad 9000 gości z całego świata.  Wydarzenie będzie trwało 3 dni, podczas których możecie posłuchać inspirujących wykładów oraz zobaczyć, co w piszczy w sprzedażowych trendach. 

Gdzie? 

Messe Düsseldorf GmbH , Stockumer Kirchstraße 61, D-40474 Düsseldorf, Niemcy.

Kiedy?

23-25 luty 2016, w godzinach od 10:00 do 18:00.

Dla kogo?

Targi są obowiązkowym punktem na mapie wszystkich, którzy mają do czynienia z handlem detalicznym i towarzyszącymi mu technologiami. Znajdziecie tam stoiska oferujące innowacyjne rozwiązania IT, które sprawią, że wasze produkty  będą jeszcze bardziej atrakcyjne dla nabywców.  EuroCIS zapewni przegląd obecnych strategii i rozwiązań w nawiązaniu do wielokanałowości sprzedaży .

Na evencie będzie można też odkryć  start-upy z niezwykle ciekawymi rozwiązaniami , sponsorowane między innymi przez BMWi, niemieckie Ministerstwo Gospodarki i Technologii.

 

Przywitaj się z nami!

Nasze stoisko znajduje się w Hali 10, z numerem 10E40. Zapraszamy 23-25.02.2016 w godzinach od 10:00 do 18:00. Skupimy się na zaprezentowaniu  naszych dwóch technologii: PRO.Exsposition i PRO.Display. 

„PRO.Exposition to nasz autorski system do zarządzania ekspozycją, którego zadaniem jest wesprzeć pracę przedstawicieli handlowych i działów zarządzania kategorią. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w dziedzinie Category managementu, system w 100% wspiera zasady CatMan.”

„Główny cel systemu PRO.Display to audyt ekspozycji i półek. Może posłużyć także dla raportowania stopnia wdrożenia planogramów. Wtedy raport zawiera szczegółowe statystyki oraz zdjęcia każdej półki i może być użyty jako materiał do pracy ze sklepem i egzekucji umów. Najczęściej jednak, system wspiera organizację programów motywacyjnych dla Przedstawicieli Handlowych.”

Po więcej informacji (i to z pierwszej ręki) zapraszamy w najbliższy wtorek.

Do zobaczenia!

Wpisz kod z obrazka Security codeRefresh w pole i Send