O audycie  pisaliśmy już wcześniej, jednak warto wrócić do tematu, bo jeden aspekt wymaga szerszego omówienia a dokładnie chodzi o zdjęcie. Dlaczego jest tak ważne?

 

Odpowiedź jest banalnie prosta – zdjęcie stanowi odbicie rzeczywistości i uchwyci to czego oko ludzkie w danym momencie nie widzi. Oglądając czasami zdjęcia z wakacji wybuchasz okrzykiem radości – „a tego nie zauważyłem”! lub: „ ooo… mistrz drugiego planu”. Tak, migawka aparatu to nasze drugie oczy, dzięki którym możemy dostrzec całą złożoną rzeczywistość, dlaczego więc nie wykorzystać tego atutu w pracy? 

Prowadząc audyt nie jesteśmy w stanie sami zbadać wszystkich naszych punktów sprzedaży w określonym czasie. Często jest tak, że w ciągu kilku dni, niekiedy nawet i jednego dnia musimy mieć zweryfikowane wszystkie nasze sklepy. Aby usprawnić pracę, możemy poprosić obsługę sklepu o pomoc, możemy wysłać zastępy współpracowników, którzy w danym czasie sprawdzą czy wszystko jest tak, jak należy. Ale jednak osobiście odpowiadamy za audyt więc musimy sami sprawdzić czy jest „ok”. 

Najlepszą formą dokumentacji jest właśnie zdjęcie. Zdjęcie uwieczni stan rzeczywisty w danym momencie. Nasuwa się od razu pytanie, skąd gwarancja, że zdjęcie pochodzi właśnie z tej a nie innej placówki, wykonane w tym a nie innym czasie? Tego sami już nie sprawdzimy, warto wyposażyć się w odpowiedni system, który oznaczy zdjęcie konkretną lokalizacją dzięki systemowi GPS, a specjalny algorytm pozwoli na wykrycie duplikatów. Takim systemem jest PRO.DISPLAY

System ten wykorzystuje zdjęcie jako medium informacyjne, jednym słowem wyciąga z niego wszystko co się da. Audytor przesyła zdjęcie MMS-em, przez Internet, korzystając a aplikacji mobilnej - możliwości jest wiele ale co najważniejsze od razu możesz mieć zdjęcie u siebie. Czyli tak naprawdę, w czasie rzeczywistym jesteś w stanie określić stan swojej półki, swoich materiałów czy też wygląd całego sklepu. Dodatkowo system odrobi za nas nużącą lekcję przypisywania zdjęć do lokalizacji, zrobi to za nas. Sam przypisze zdjęcie do punktu, ponieważ każdy użytkownik systemu jest unikalnie identyfikowany a zdjęcia przypisane dodatkowo do użytkownika. 

Warto z systemem zapoznać się bliżej, już wkrótce kolejna lekcja z użytkowania – raporty. 

 

Wpisz kod z obrazka Security codeRefresh w pole i Send