W tym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w Targach  Outsourcingu, organizowanych na warszawskiej hali Expo w dniach 14 – 15.10.2015.

 

Targi skupiały wystawców z różnych branż, oferujących innowacyjne rozwiązania outsourcingowe. Promowaliśmy nasz autorski system PRO.Display, który służy do weryfikacji obecności zadanych standardów dla ekspozycji lub półek w sklepie. Główny cel systemu to audyt ekspozycji i półek ale może on posłużyć także dla raportowania stopnia wdrożenia planogramów. Wtedy raport zawiera szczegółowe statystyki oraz zdjęcia każdej półki i może być użyty jako materiał do pracy ze sklepem i egzekucji umów.

Najczęściej jednak, system wspiera organizację programów motywacyjnych dla Przedstawicieli Handlowych. System pracuje w oparciu o fotoaudyt.pl, odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość przetestowania systemu. 

Podczas targów odbywały się ciekawe konferencje. Pierwszego dnia miała miejsce także I Gala Złotych Puzzli Outsourcingów, podczas której system PRO.Display został wyróżniony w sektorze Sprzedaż w kategorii Innowacja Roku "Produkt Usługa Roku".

Stoisko było ulokowane w widocznym miejscu przy drzwiach wejściowych,  wyróżniało się wśród innych kolorem oświetlenia, LED-owe światło w kolorze biało-niebieskim przykuwało uwagę. Można śmiało stwierdzić, że nasza „konstrukcja” była jedną z najładniejszych co potwierdziła telewizja obecna na targach. 

 

Wpisz kod z obrazka Security codeRefresh w pole i Send